Locked History Actions

Išorinė fragmentacija

Žodis angliškai

External fragmentation

Žodis Lietuviškai

Išorinė fragmentacija


Paaiškinimai

Teorija:

Ilgainiui , besinaudojant kompiuteriu dokumentų tvarkymas, katalogų bei programinės įrangos paleidimas, kompiuterio įsikrovimas gali užtrukti vis ilgiau ir ilgiau. Tai atsitinka dėl kelių priežaščių: didelė duomenų fragmentacija, automatinis program pasileidimas įkrovos metu, ne būtinų vaizdinių element gausa ir tt. Mūsų specialistai maksimaliai optimizuos Jūsų kompiuterio darbą, kad šis veiktų greitai ir patikimai. Išorės susiskaldymas kyla, kai laisva atmintis yra suskirstyta į blokelius iš trumpam laikui skirtos atminties. Tai yra tam tikras sandėliavimo paskirstymo algoritmo silpnumas, kai jis nesugeba programiškai veiksmingai, išnaudoti atminties. Viso to rezultatas yra tai, kad, nors yra laisvos vietos, tačiau ji netinkama, nes ji yra padalyta į gabalus, kurie yra per maži, kad individualiai patenkinti taikymo poreikius. Sąvoka "išorinis" reiškia tai, kad duomenys saugomi yra už ribų. Pavyzdžiui, situacija, kuriame programa skiria 3 nepertraukiamas atminties blokus ir tada išlaisvina vidurinį bloką.Atminties paskirstytojas gali naudoti ši nemokamą atminties bloką ateities asignavimui. Tačiau ji negali naudoti šį bloką,, jei atmintis skirta didesnių matmenų nei šis laisvas blokas. Poveikis yra dar didesnis, jei failas, kuris yra padalintas į daug mažų gabaliukų išbraukiamas, nes tai palieka panašiai mažus regionus laisvųjų erdvių.

0x0000 0x1000 0x2000 0x3000 0x4000 0x5000 Komentaras

  • Pradedamas visos atminties paskirstymas

A B C Paskirstomi 3 blokai A, B ir C, kurių dydis 0x1000 A C Išlaisvinamas B blokas. Pastebėkite tai, kad atmintis, kurią naudoja B blokas, jos negalima įtraukti į paskirstymą didesnės, negu B bloko dydis

0% fragmentacija reiškia, kad visa laisva atmintis yra viename dideliame bloke, kai fragmentacija yra 90%, pavyzdžiui kai yra 100MB laisvos vietos, tačiau laisvas blokas sudaro tik 10MB.

Literatūra