Locked History Actions

Skirtumas „MeeGo“

Pakeitimai tarp versijų 1 ir 2
Versija 1 nuo 2012-04-20 10:43:47
Dydis: 1600
Redaktorius: MarijusRomanovas
Komentaras:
Versija 2 nuo 2012-04-20 10:47:47
Dydis: 1627
Redaktorius: MarijusRomanovas
Komentaras:
Pašalinimai yra pažymėti taip. Pridėjimai yra pažymėti taip.
Eilutė 7: Eilutė 7:
MeeGo pagrindiniai kūrėjai – tai „Intel“ ir „Nokia“, sujungę prieš tai plėtotus Maemo ir Moblin projektus. MeeGo pristatyta 2010 m. vasarį, išleista 2010 m. gegužės 26 d., o paskutinis atnaujinimas - 2011 m. lapkričio mėn. MeeGo pasekėju laikomas naujas projektas Tizen. MeeGo 1.1 versija buvo panaudota Nokia N900 mobiliajame telefone. MeeGo 1.2 (Harmattan) versija įdiegta Nokia N9 išmaniajame telefone bei „Samsung“ kompanijos nešiojamąjame kompiuteryje NP-N100. BMW koncernas šią operacinę sistemą pritaikė savo gaminamų automobilių informacinėse sistemose. Nepaisant šių ir dar kelių bandymų taikyti šią operacinę sistemą, MeeGo netapo populiari. Mažas naudotojų skaičius nulėmė tai, kad ši sistema ganėtinai saugi, nes piktavaliai daugiausia programų kuria populiariausioms operacinėms sistemoms. . MeeGo pagrindiniai kūrėjai – tai „Intel“ ir „Nokia“, sujungę prieš tai plėtotus Maemo ir Moblin projektus. MeeGo pristatyta 2010 m. vasarį, išleista 2010 m. gegužės 26 d., o paskutinis atnaujinimas - 2011 m. lapkričio mėn. MeeGo pasekėju laikomas naujas projektas Tizen. MeeGo 1.1 versija buvo panaudota Nokia N900 mobiliajame telefone. MeeGo 1.2 (Harmattan) versija įdiegta Nokia N9 išmaniajame telefone bei „Samsung“ kompanijos nešiojamąjame kompiuteryje NP-N100. BMW koncernas šią operacinę sistemą pritaikė savo gaminamų automobilių informacinėse sistemose. Nepaisant šių ir dar kelių bandymų taikyti šią operacinę sistemą, MeeGo netapo populiari. Mažas naudotojų skaičius nulėmė tai, kad ši sistema ganėtinai saugi, nes piktavaliai daugiausia programų kuria populiariausioms operacinėms sistemoms.

{{attachment:MeeGo.png}}

Žodis angliškai:

MeeGo

Apibrėžimas:

MeeGo – tai atviro kodo, Linux pagrindu sukurta, mobiliesiems įrenginiams skirta operacinė sistema. Ji pritaikyta naudoti išmaniuosiuose telefonuose bei televizoriuose, automobilių informacinėse sistemose, nešiojamuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Palaikomos ARM ir x86 procesorių architektūros.

MeeGo pagrindiniai kūrėjai – tai „Intel“ ir „Nokia“, sujungę prieš tai plėtotus Maemo ir Moblin projektus. MeeGo pristatyta 2010 m. vasarį, išleista 2010 m. gegužės 26 d., o paskutinis atnaujinimas - 2011 m. lapkričio mėn. MeeGo pasekėju laikomas naujas projektas Tizen. MeeGo 1.1 versija buvo panaudota Nokia N900 mobiliajame telefone. MeeGo 1.2 (Harmattan) versija įdiegta Nokia N9 išmaniajame telefone bei „Samsung“ kompanijos nešiojamąjame kompiuteryje NP-N100. BMW koncernas šią operacinę sistemą pritaikė savo gaminamų automobilių informacinėse sistemose. Nepaisant šių ir dar kelių bandymų taikyti šią operacinę sistemą, MeeGo netapo populiari. Mažas naudotojų skaičius nulėmė tai, kad ši sistema ganėtinai saugi, nes piktavaliai daugiausia programų kuria populiariausioms operacinėms sistemoms.

MeeGo.png

Naudota literatūra:

http://en.wikipedia.org/wiki/MeeGo

http://www.nokia.lt/produktai/telefonai/nokia-n9

http://www.samsung.com/lt/consumer/it-devices/notepc/netbook/NP-N100-MA01EE-spec