Locked History Actions

Skirtumas „Multilayer approach“

Pakeitimai tarp versijų 2 ir 3
Versija 2 nuo 2010-10-10 19:57:27
Dydis: 1228
Redaktorius: LoretaBlandytė
Komentaras:
Versija 3 nuo 2010-10-10 20:14:38
Dydis: 1328
Redaktorius: LoretaBlandytė
Komentaras:
Pašalinimai yra pažymėti taip. Pridėjimai yra pažymėti taip.
Eilutė 15: Eilutė 15:
Naudojant hierarchinį principą kiekvienam tarpiniam lygmeniui, įmanoma tiksliai nustatyti ribas nuo viršaus iki apačios. Naudojant tokį principą kiekvienos grupės moduliai formuoja vis naujus lygmenis. Kiekvienas naujai sudarytas lygmuo turi atlikti savo užduotis, kad jas įvykdytų privalo prašyti paslaugos iš pagrindinio lygmens modulių. Naujai sudaryti lygmenys privalo perduoti operacijos rezultatus, tiems moduliams, kurie tiesiogiai priklauso lygmeniui esančiam virš jų. Tokia hierarchinė dekompozicija prisiima suprantamus funkcijų apibrėžimus ne tik konkrečiam moduliui bet ir kiekvienam lygmeniui. Naudojant hierarchinį principą kiekvienam tarpiniam lygmeniui, įmanoma tiksliai nustatyti ribas nuo viršaus iki apačios, kaip pavaizduota 2. pav. Naudojant tokį principą kiekvienos grupės moduliai formuoja vis naujus lygmenis. Kiekvienas naujai sudarytas lygmuo turi atlikti savo užduotis, kad jas įvykdytų privalo prašyti paslaugos iš pagrindinio lygmens modulių. Naujai sudaryti lygmenys privalo perduoti operacijos rezultatus, tiems moduliams, kurie tiesiogiai priklauso lygmeniui esančiam virš jų. Tokia hierarchinė dekompozicija prisiima suprantamus funkcijų apibrėžimus ne tik konkrečiam moduliui bet ir kiekvienam lygmeniui.

{{attachment:pav2LB.jpg}}

2. pav. Daugelio lygmenų traktuotės hierarchija

Žodis angliškai

Multilayer approach

Santrumpa

Žodis Lietuviškai

Daugelio lygmenų traktuotė


Apibrėžimas

Modulių grupavimas bei užsakymas tam tikrų lygmenų, kur formuojama hierarchija yra vadinama daugelio lygmenų traktuote.


Paaiškinimai

Naudojant hierarchinį principą kiekvienam tarpiniam lygmeniui, įmanoma tiksliai nustatyti ribas nuo viršaus iki apačios, kaip pavaizduota 2. pav. Naudojant tokį principą kiekvienos grupės moduliai formuoja vis naujus lygmenis. Kiekvienas naujai sudarytas lygmuo turi atlikti savo užduotis, kad jas įvykdytų privalo prašyti paslaugos iš pagrindinio lygmens modulių. Naujai sudaryti lygmenys privalo perduoti operacijos rezultatus, tiems moduliams, kurie tiesiogiai priklauso lygmeniui esančiam virš jų. Tokia hierarchinė dekompozicija prisiima suprantamus funkcijų apibrėžimus ne tik konkrečiam moduliui bet ir kiekvienam lygmeniui.

pav2LB.jpg

2. pav. Daugelio lygmenų traktuotės hierarchija


Naudota literatūra

N. Olifer, V. Olifer – Computer networks. Principles, technologies and protocols for network design. John Wiley & Sons, Ltd. 2006m. , 978 psl