Locked History Actions

SlickLogin

SlickLogin

SlickLogin – tai nauja identifikacijos sistema, leidžianti prisijungti prie internetinės svetaines per kelias akimirkas nenaudojant slaptažodžio. Ši identifikacijos sistema, pristatyta praeitų metų rudenį, vartotojo identifikacijai naudoja kompiuterį ir mobilųjį telefoną. Tereikia jį palaikyti netoli kompiuterio ir įvykdomas prisijungimas.

SlickLogin.jpg

Pats veikimo principas gana paprastas. Kompiuteris generuoja unikalius, žmogaus ausiai negirdimus garsus, kuriuos užfiksuoja telefone įdiegta programėlė. Ši programėlė analizuoja gautą signalą ir identifikuoja vartotoją (ar kažką kitą turintį jo telefoną) ir tuomet siunčia serveriui pranešimą, kad leistų vartotojui prisijungti.

Šis identifikacijos būdas užtikrina gerą saugumą, nes kiekvieno prisijungimo metu sugeneruojamas naujas garso signalas, taigi nėra jokios prasmės norinčiam įsilaužti įrašinėti siunčiamo garso signalo. Taip pat įsilaužėlis negali tikėtis pasiklausant audio signalo prisijungti greičiau negu esamas vartotojas, kadangi prisijungimui taip pat naudojami telefone saugomi kredencialai. Vienintelis būdas įsilaužti į vartotojo paskyrą – pavogti jo telefoną.

Šis identifikacijos būdas gali būti naudojamas kaip antrasis kontrolės lygis norint prisijungti prie internetinės svetainės, derinant jį su identifikacija slaptažodžiu arba pritaikytas kaip vienintelis identifikavimo metodas.

Prieš kelis mėnesius šią bendrovę įsigijo Google, todėl galima tikėtis, kad pirmiausia šis identifikacijos būdas bus pritaikytas Google paslaugose.