Locked History Actions

Skirtumas „802.11g“

Pakeitimai tarp versijų 2 ir 3
Versija 2 nuo 2009-10-01 10:18:14
Dydis: 3233
Redaktorius: Yuriy Plotnikov
Komentaras:
Versija 3 nuo 2009-10-01 10:22:23
Dydis: 1734
Redaktorius: Yuriy Plotnikov
Komentaras:
Pašalinimai yra pažymėti taip. Pridėjimai yra pažymėti taip.
Eilutė 1: Eilutė 1:
= Žodis angliškai =
Shared media
Eilutė 4: Eilutė 2:
== Žodis Lietuviškai ==
Žiniasklaidos dalijimasis
Eilutė 7: Eilutė 3:
----
== Apibrėžimas ==
Žiniasklaidos dalijimas tai veiksmas vykstantis interneto visuomeniniuose tinkluose ir skaitmeninėje bendruomėnėje su visapusiška platforma ir įvairiomis sąsajomis, tokiomis kaip duomenų atsisiuntimas, suspaudimas, priėmimas, vaizdų dalinimasis, teksto, muzikos, žaidmų ir naujomis informavimo priemonėmis.
Eilutė 11: Eilutė 4:
----
== Paaiškinimai ==
Tai yra interaktyvus procesas, elektroninio pašto siuntimui, skubios žinutės siuntimui, tekstinės žinutės siuntimui, nuorodų siuntimui į visuomenines svetaines ir kitiems būdams dalintis žiniasklaida. Dalinimasis žinisklaida apima skirtingų reikšmių ir supratimų įvairovę. Tas pats vaizdo įrašas pristatytas YouTubeje ir Digge sukels skirtingus bendravimo rezultatus taip pat kaip tas pats vaizdo įrašas butų nusiūstas šeimos nariui ir universiteto studentui. Žiniasklaidos pasidalijimas palaiko visuomeninius tinklus, internetines bendruomenes ir kitus skaitmeninius ryšius. Tai yra komunikacijos procesas, reikalaujantis tiek siuntėjo ir gavėjo dalyvavimo. Žiniasklaidos platformos pasidalijimas, yra populiariausias ir patogiausias, lengvai galima įraukti mobiliuosius įrenginius, tokius kaip mobilieji telefonai, PDA, kompiuterius ir namų žaidimo konsoles tokias kaip PlayStation 3 ir Xbox 360.
Eilutė 15: Eilutė 5:
----
== Naudota literatūra ==
http://en.wikipedia.org/wiki/Media_sharing
Eilutė 19: Eilutė 6:
----
Eilutė 23: Eilutė 10:
Tiksliau, '''''IEEE 802''''' standartai yra tinklų vežančių kintamo dydžio paketus. (Priešingai, ląstelių tinklus duomenys perduodami per trumpą, tolygiai dydžio vienetai vadinami ląstelėmis. Izohronine tinkle, kai duomenys yra perduodami kaip nuolatinis srautas baitai ar grupuotas baitai, pastovu laiko tarpu, tai pat taikymo sritį šis standartas). 802 numeris buvo tiesiog šalia nemokamu numeriu IEEE kuri  galima buvo  priskirti, tačiau "802" yra kartais susijęs su pirmo susitikimo - vasario 1980. Tiksliau, '''''IEEE 802''''' standartai yra tinklų vežančių kintamo dydžio paketus. (Priešingai, ląstelių tinklus duomenys perduodami per trumpą, tolygiai dydžio vienetai vadinami ląstelėmis. Izohronine tinkle, kai duomenys yra perduodami kaip nuolatinis srautas baitai ar grupuotas baitai, pastovu laiko tarpu, tai pat taikymo sritį šis standartas). 802 numeris buvo tiesiog šalia nemokamu numeriu IEEE kuri galima buvo priskirti, tačiau "802" yra kartais susijęs su pirmo susitikimo - vasario 1980.
Eilutė 25: Eilutė 12:
Paslaugų ir protokolų nurodytų '''''IEEE 802''' ''žemėlapyje yra  dviejų žemesnių sluoksnių (ryšio ir fizinį), septynių sluoksnių ''OSI''  tinklų modelį''. '''IEEE 802''' ''įskilimų ''OSI'' ryšio sluoksnį į dvi subsluoksniai vadinamas ''Logical Link Control'' (''LLC'') (Loginis ryšis)ir ''Media Access Control ''(''MAC'')( Ryšio siuntėjo prieigos valdymo). Šie sluoksniai galima išvardyti tokiu būdų: Paslaugų ir protokolų nurodytų '''''IEEE 802''' ''žemėlapyje yra dviejų žemesnių sluoksnių (ryšio ir fizinį), septynių sluoksnių ''OSI'' tinklų modelį''. '''IEEE 802''' ''įskilimų ''OSI'' ryšio sluoksnį į dvi subsluoksniai vadinamas ''Logical Link Control'' (''LLC'') (Loginis ryšis)ir ''Media Access Control ''(''MAC'')( Ryšio siuntėjo prieigos valdymo). Šie sluoksniai galima išvardyti tokiu būdų:
Eilutė 28: Eilutė 15:
      o SIA Sublayer (Loginis ryšis)
     
o MAC Sublayer (Ryšio siuntėjo prieigos valdymo)

. o SIA Sublayer (Loginis ryšis) o MAC Sublayer (Ryšio siuntėjo prieigos valdymo)
Eilutė 34: Eilutė 22:


Eilutė 38: Eilutė 23:

IEEE 802

IEEE 802 nurodo IEEE standartus, susijusius su vietinio tinklo ir municipalinių tinklų.

Tiksliau, IEEE 802 standartai yra tinklų vežančių kintamo dydžio paketus. (Priešingai, ląstelių tinklus duomenys perduodami per trumpą, tolygiai dydžio vienetai vadinami ląstelėmis. Izohronine tinkle, kai duomenys yra perduodami kaip nuolatinis srautas baitai ar grupuotas baitai, pastovu laiko tarpu, tai pat taikymo sritį šis standartas). 802 numeris buvo tiesiog šalia nemokamu numeriu IEEE kuri galima buvo priskirti, tačiau "802" yra kartais susijęs su pirmo susitikimo - vasario 1980.

Paslaugų ir protokolų nurodytų IEEE 802 žemėlapyje yra dviejų žemesnių sluoksnių (ryšio ir fizinį), septynių sluoksnių OSI tinklų modelį. IEEE 802 įskilimų OSI ryšio sluoksnį į dvi subsluoksniai vadinamas Logical Link Control (LLC) (Loginis ryšis)ir Media Access Control (MAC)( Ryšio siuntėjo prieigos valdymo). Šie sluoksniai galima išvardyti tokiu būdų:

• Data Link Layer (Ryšio sluoksnis)

  • o SIA Sublayer (Loginis ryšis) o MAC Sublayer (Ryšio siuntėjo prieigos valdymo)

• Fizinė sluoksnis (Fizinis sluoksnis)

IEEE 802 šeimos standartų prižiūri 802 IEEE LAN / MAN standartų komiteto (LMSC). Plačiausiai naudojami standartai yra Ethernet‘o šeimos(Ethernet family), žiedo jungtis(Token Ring), bevielio LAN(Wireless LAN), tilto (Bridging) ir Virtualus Bridged LAN. Individualių darbo grupė numato kiekvienos srities dėmesio.

IEEE 802.1g. Pasiūlymas dėl standartinių nuotolinio tiltu MAC lygmuo.


CategoryŽodis