Locked History Actions

BlackHat

Žodis angliškai:

BlackHat

Santrumpa:

BlackHat

Žodis lietuviškai:

Juodoji skrybėlė

Apibrėžimas:

Black Hat: "Black Hat" yra tokie hakeriai, kurie specializuojasi neteisėtu informacinių sistemų nulaužimu. Jų kompiuterinės atakos gali būti paremtos siekiant pelno, šiaip dėl linsmumo, arba politiniais motyvais. Atakos dažnai apima keitimasį duomenimis ir / arba sunaikinant duomenis, kurie yra padaryti be leidimo. Jie taip pat gali platinti kompiuterinių virusų, interneto kirminų ir platinti šlamštą per „botnet“.

Žala. Visi šie Black Hat įsilaužimo metodai ir pažeidžiamumai gali turėti įtakos svetainės reitingui, svetainės lankomumui. Štai keletas pavyzdžių.

Nesaugus "JavaScript" gali tapti hakerio svajonė ir svetainė pavirstą į virtualią žaidimų aikštelę. Gali būti naudojamas XSS, injektuoti kenkėjiškas programas į svetainę, kad "Google" sumažintų svetainės reitingą. Jūsų svetainė tada yra laikoma pavojinga lankyti ir to galima nepastebėti keletą savaičių. Kažkas gali pakeisti nuorodas, kad jos atrodytų kad veda į blogą svetainę, ir jūsų svetainės reitingas tada krenta. Galima nulaužti proxy, šis nulaužimas toks žiaurus, kad jūsų svetainė gali pradingti per naktį. Užpuolikas gali įdėti savo socialinio draudimo numerį į svetainę ir su šiuo metodu, praneša, kad "Google" klasifikuoja puslapius turinčius asmens duomenis. Yra milijonas daugiau būdų, kaip kas nors gali pakenkti svetainei, su įvairiais įsilaužimo metodais. Daugiau pavyzdžių galima rasti "Google" pagalbos forumuose. Daugeliui svetainių savininkams įdomu, kas nutiko svetainei, kur ji dingo, kaip ji dingo. Daugelis yra patyrę tam tikrą Hack tipo ataka, tiktai, kad jie nėra pakankamai išsilavinę, tai atrasti.