Locked History Actions

Chief security officer

Žodis angliškai

Chief security officer

Santrumpa

CSO

Žodis Lietuviškai

Vyriausias saugumo pareigūnas


Apibrėžimas

Vyriausias saugumo pareigūnas atsakingas už bendrą saugumą bendrovėje ar korporacijoje.


Paaiškinimai

Vyriausias saugumo pareigūnas (CSO) - nacionalinė organizacija, kurios būstinė randasi Amerikoje. Toks pareigūnas atsakingas už bendrą saugumą bendrovėje ar korporacijoje. Jis gali dirbti privačiose, viešoji, siekianti arba ne pelno sektoriuje. Jo darbas paprastai prižiūrėti saugumą, fizinės ir intelektinės nuosavybės organizacijose. Ji arba jis (vyriausiasis apsaugos pareigūnas) tiesiogiai atsiskaito aukštesnes pareigas užimantiems pareigūnams: prezidentui, finansų tarnybos direktoriui, vyriausiajam administracijos pareigūnui ir t.t. Vyriausias saugumo pareigūnas prižiūri ir koordinuoja saugumą visoje bendrovėje įskaitant informacines technologijas, žmoniškuosius išteklius, komunikacijas ir kitas grupes.

  • Tokia apsauga reikalinga:

• Ši apsauga yra skirta apsaugoti įmonę nuo kenkėjiškų kompiuterinių išpuolių, įskaitant virusus, įsibrovimo ir šnipinėjimus. Dauguma kompanijų turi vyriausiąjį saugumo pareigūno darbo vietų savo informacinių technologijų skyriuose. Šios darbo vietos yra skirta remti ir apsaugoti organizaciją nuo kibernetinių atakų.

• IT saugumo priemonės dažnai įgyvendinamos ir stebimos vyriausių apsaugos pareigūnų yra tokios: kompiuterio užkardos ir slaptažodžių prieigos apsauga, antivirusinės programos ir įterptos kalbos ir kodai. Tai reikalinga, kad išvengti kompiuterinių įsilaužėlių įsibrovimo.


Naudota literatūra

1. http://en.wikipedia.org/wiki/Chief_security_officer

2.http://www.wisegeek.com/topics/chief-security-officer.htm#

3.http://www.investopedia.com/terms/c/cso.asp