Locked History Actions

Cooperative Association for Internet Data Analysis

Žodis angliškai

Cooperative Association for Internet Data Analysis

Santrumpa

CAIDA

Žodis Lietuviškai

Bendradarbiaujanti asociacija interneto duomenų analizei


Apibrėžimas

CAIDA (angl. Cooperative Association for Internet Data Analysis ) - reiškia Bendradarbiaujanti asociacija interneto duomenų analizei.


Paaiškinimai

CAIDA yra bendras verslas tarp organizacijų komerciniuose, vyriausybiniuose, ir tyrinėjimo sektoriuose, nutaikyti į perkėlimą didesnio bendradarbiavimo, projektavime ir tvirtos keičiamo dydžio globalinės interneto infrastruktūros palaikyme. CAIDA aprūpina neutralią struktūrą, kad palaikytų bendradarbiaujančias technines pastangas. To bazuojasi San Diego Super skaičiavimo centre Kalifornijos universitete.

CAIDA tikslai yra: padrąsinti sukūrimą interneto srauto metrikos, bendradarbiavime su IETF/IPPM ir kitomis organizacijomis, ir darbu su pramone, vartotoju, reguliavimo, ir kitais atstovais garantuoti jų naudą ir visuotinį pritarimą. Sukurti bendrą tyrimą ir analitinę aplinką, kurioje įvairios duomenų srauto formos gali būti įsigytos, analizojamos, ir tinkamai pasidalintos. Skatinti išsivystymą pažangios metodologijos ir technikos: srauto veikloje ir srauto charakterizavime, imitavime, analizėje, ir vizualizacijoje. Konkrečios sritys, ateityje tures įtakos realiu laiku maršruto nestabilumo diagnozėje ir evoliucionuos į naujos kartos matavimo ir maršruto parinkimo protokolus (multicast ir Unicast).