Locked History Actions

F5

F5


Apibrėžimas

F5 teikia strateginius kontrolės taškus visoje IT infrastruktūroje, leidžianti organizacijoms prisitaikyti ir susiderinti su besikeičiančiais verslo poreikiais ir turėti tvirtą pagrindą IT vystymuisi.

Paaiškinimai

F5 yra vienintelis "pardavėjas", siūlantis atviros architektūros sistemą, IT organizacijoms nauju būdu teikti paslaugas, kurios sukuria tikrą verslo vertę. Ši unikali sistema apima:

• F5 TMOS. Universali, bendra produkto platforma, kuri prideda sumanumo ir visiškos kontrolės programų pristatyme. TMOS yra universali, F5 BIG-IP produktų, platforma. Nė viena konkuruojančių technologijų negali išspręsti, įvairių taikymo programų problemų pristatymą tinkluose. Taikymo kontrolės plokštumos architektūra, TMOS suteikia jums pažangią kontrolę(greičio, saugumo ir prieinamumo paslaugas), kurių jūsų paraiškos reikalingas. TMOS nustato virtualų, suvienytą "baseiną" labai keičiamo dydžio, elastingų, ir daugkartinio naudojimo paslaugų, kurios gali dinamiškai prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų duomenų centruose ir virtualus ir debesies infrastruktūros. F5 produktai rėmėsi TMOS pasiūlymu - neįprastas lankstumas per atidarytą programavimoo sąsają. Paraiškos gali instruktuoti, kad TMOS-pagrįsti prietaisai, kontroliuotų srautą ir maksimizuotų atlikimą, naudodami iControl programavimo sąsają. Jūs galite įgyti nepaprastai granuliuotą kontrolę bet kokio srauto, praeinančio F5 prietaisus, naudojant iRules. Ir iApps funkcionalumas įgalina jus išdėstyti ir valdyti tinklo paslaugą kiekvienai iš jūsų specifinių paraiškų su beprecedenčiu greičiu ir tikslumu.

• F5 iRules ™ Atvejo valdymo skripto kalba, kuri pritaiko, kaip taikomasis eismas yra perimtas, apžiūrėtas, paverstas, ir nukreiptas.• F5 iControl ® Atidaryta programavimo sąsaja, kuri padeda automatizuoti komunikaciją ir šalina brangaus rankinio kišimosi reikalingumą. • F5 duomenų valdymo Operacinės sistemos F5 branduolys yra keičiamo dydžio ir protingos rinkmenos virtualizacijos sprendimas, kuris supaprastina ir automatizuoja duomenų pristatymą.

Naudota literatūra

http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb742455.aspx