Locked History Actions

Skirtumas „Failover“

Pakeitimai tarp versijų 1 ir 2
Versija 1 nuo 2010-02-17 12:47:51
Dydis: 829
Redaktorius: nerijusuza
Komentaras:
Versija 2 nuo 2010-02-17 12:51:13
Dydis: 962
Redaktorius: nerijusuza
Komentaras:
Pašalinimai yra pažymėti taip. Pridėjimai yra pažymėti taip.
Eilutė 4: Eilutė 4:
== Santrumpa ==
Eilutė 8: Eilutė 6:
Funkcijų perėmimas Funkcijų perėmimas atsiradus klaidai
Eilutė 12: Eilutė 10:
Pseudoatsitiktinių skaičių generatorius yra algoritmas, generuojantis skaičių seką, kuri aproksimuoja atsitiktinių skaičių vertes. Kompiuterijoje failover yra gebėjimas automatiškai keisti į nedarbo ar atsarginį kompiuterių serverį, sistemą, ar tinklą, nesėkmės ar programos nutraukimo atveju. Failover vyksta be žmogaus įsikišimo ir apskritai be įspėjimo, skirtingai nei switchover.
Eilutė 18: Eilutė 16:
Seka nėra iš tikrųjų pilnai atsitiktinė, ją sudaro santikinai mažos pradinės vertės, kurios vadinamos PRNG. Taip pat sekos, kurios yra artimesnės atsitiktiniam generavimui, gali būti sukurtos, naudojant aparatinės įrangos atsitiktinių skaičių generatorių. Pseudoatsitiktiniai skaičiai praktikoje yra svarbūs skaičiavimams, ir pagrinde naudojami kriptografijoje ir procedūriniam generavimui. Sistemų projektuotojai paprastai nustato failover gebėjimą serveriuose, sistemose ar tinkluose, reikalinguose nuolatinio tinkamumo ir aukšto patikimumo laipsnio. Tarkime du serveriai prijungti kabeliu. Kol abu serveriai „bendrauja“ tarpusavyje antrasis serveris nedirba. Sutrikus pirmojo serverio darbui, antrasis pradeda dirbti. Kai kurie serveriai geba nusiusti perspėjimą administruojančiam žmogui.
Eilutė 24: Eilutė 23:
http://en.wikipedia.org/wiki/PRNG http://en.wikipedia.org/wiki/Failover

Žodis angliškai

Failover

Žodis Lietuviškai

Funkcijų perėmimas atsiradus klaidai


Apibrėžimas

Kompiuterijoje failover yra gebėjimas automatiškai keisti į nedarbo ar atsarginį kompiuterių serverį, sistemą, ar tinklą, nesėkmės ar programos nutraukimo atveju. Failover vyksta be žmogaus įsikišimo ir apskritai be įspėjimo, skirtingai nei switchover.


Paaiškinimai

Sistemų projektuotojai paprastai nustato failover gebėjimą serveriuose, sistemose ar tinkluose, reikalinguose nuolatinio tinkamumo ir aukšto patikimumo laipsnio. Tarkime du serveriai prijungti kabeliu. Kol abu serveriai „bendrauja“ tarpusavyje antrasis serveris nedirba. Sutrikus pirmojo serverio darbui, antrasis pradeda dirbti. Kai kurie serveriai geba nusiusti perspėjimą administruojančiam žmogui.


Naudota literatūra

http://en.wikipedia.org/wiki/Failover