Locked History Actions

Skirtumas „IP Encapsulated Security Payload“

Pakeitimai tarp versijų 6 ir 7
Versija 6 nuo 2009-05-11 03:51:05
Dydis: 1459
Redaktorius: DmitrijAnisin
Komentaras:
Versija 7 nuo 2009-05-11 03:51:46
Dydis: 1459
Redaktorius: DmitrijAnisin
Komentaras:
Pašalinimai yra pažymėti taip. Pridėjimai yra pažymėti taip.
Eilutė 15: Eilutė 15:
 * ESP gali šifruoti duomenis ir, be to, atlikti AH protokolo funkcijas (ne taip efektyviai). ESP gali atlikti šifravimo ir autentifikacijos/vientisumo funkcijas įvairiose kombinacijose, t. y. arba visą funkcijų grupė, arba tik autentifikaciją/vientisumą, arba tik šifravimą.  * ESP gali šifruoti duomenis ir, be to, atlikti AH protokolo funkcijas (ne taip efektyviai). ESP gali atlikti šifravimo ir autentifikacijos/vientisumo funkcijas įvairiose kombinacijose, t. y. arba visą funkcijų grupę, arba tik autentifikaciją/vientisumą, arba tik šifravimą.

Encapsulating Security Payload

ESP

Šifruotų duomenų inkapsuliacija


Apibrėžimas

ESP (angl. Encapsulating Security Payload – šifruotų duomenų inkapsuliacija) yra vienas iš trijų protokolų, sudarančių IPSec (angl. Internet Protocol Security) standartų rinkinio, branduolį. ESP šifruoja perduodamus duomenis, užtikrindamas konfidencialumą, taip pat gali užtikrinti autentifikaciją ir duomenų vientisumą.

ESP galimybės dalinai persidengia su kito IPSec branduolio protokolo – AH galimybėmis:

  • AH protokolas atsako tik už duomenų vientisumą ir autentifikaciją;
  • ESP gali šifruoti duomenis ir, be to, atlikti AH protokolo funkcijas (ne taip efektyviai). ESP gali atlikti šifravimo ir autentifikacijos/vientisumo funkcijas įvairiose kombinacijose, t. y. arba visą funkcijų grupę, arba tik autentifikaciją/vientisumą, arba tik šifravimą.


Paaiškinimai


Naudota literatūra



Naudota literatūra



  • /!\ End of edit conflict