Locked History Actions

The International Information Systems Security Certification Consortium

Žodis angliškai

The International Information Systems Security Certification Consortium

Santrumpa

(ISC)²

Žodis Lietuviškai

Tarptautinių informacijos sistemų apsaugos atestacijos konsorciumas


Apibrėžimas

(ISC)² - tarptautinių informacijos sistemų apsaugos atestacijos konsorciumas


Paaiškinimai

(ISC)², įsitvirtinęs Londone, Hon Konge ir Tokijuje, yra globalinis, ne pelno siekiantis pirmaujantis lyderis švietimo ir informacijos atestavimo apsaugos srityje. Konsorciumas atpažįstamas per pasaulinės klasės švietimo programas.

(ISC)² rūpinasi neutralių prekiautojų švietimo produktais, profesinės veiklos aptranavimu. Didžiuojasi pasitikėjimu, principingumu ir profesionalumu.

MISIJA: Sukurti saugesnę visuomenę nuo didėjančio produktyvumo, efektyvingumo ir informacijos-priklausomybės atsinaujinimo ekonomikos per informacijos apsaugos švietimą ir serifikavimą.

(ISC)² plečia ir palaiko (ISC)²CBK, - informacijos apsaugos tematikų vadovą, rinkinį. CBK yra žinojimo svarbi institucija, kuri nustato globalios industrijos standartus, paslaugų teikimą, kaip bendrą trukmės ir principų struktūrą, todėl kad kvalifikacija yra pagrįsta ir leidžia visame pasaulyje specialistams diskutuoti, debatuoti ir perspręti reikalus susijusius su tam tikra veiklos sritimi. Tie reikalai turi reikšmės kvalifikuotiems specialistams nuolat recenzuojant, apžvelgiant ir atnaujinant CBK.

(ISC)² asociacija turi:

  • Pritarti (ISC)² etikos kodui.
  • Patvirtinti minimalų Tęstinės Profesinės Edukacijos (CPE) kreditų skaičių per metus.
  • Mokėti kasmetinius rėmimo mokesčius.
  • Išlaikyti padėtį geroje būklėje.

Naudota literatūra

https://www.isc2.org