Locked History Actions

Skirtumas „Router“

Pakeitimai tarp versijų 5 ir 6
Versija 5 nuo 2009-02-05 12:06:49
Dydis: 1205
Redaktorius: Eimantas
Komentaras:
Versija 6 nuo 2009-02-05 12:10:51
Dydis: 1005
Redaktorius: Eimantas
Komentaras:
Pašalinimai yra pažymėti taip. Pridėjimai yra pažymėti taip.
Eilutė 15: Eilutė 15:
Maršrutizatoriai jungia skirtingus standartus ir protokolus naudojančių tinklų segmentus, nukreipia ir persiunčia informacijos srautus, filtruoja duomenų paketus, gali būti tarposegmentinio ekrano ([[Firewall]]) dalis; perkoduoja informaciją. Toks tinklas yra suvokiamas kaip daugelio mažų tinklų visuma dar vadinama intertinklu, jį sudarantys tinklai vadinami potinkliais (subnet). Maršrutizatoriai priklauso nuo protokolo, tai jie būtinai turi palaikyti tinklinio lygio protokolą ir, perduodant duomenų paketus tarp skirtingus standartus palaikančių potinklių, keičia jų Maršrutizatoriai jungia skirtingus standartus ir protokolus naudojančių tinklų segmentus, nukreipia ir persiunčia informacijos srautus, filtruoja duomenų paketus, gali būti tarpsegmentinio ekrano ([[Firewall]]) dalis; perkoduoja informaciją. Maršrutizatorius yra ne žemesnio nei 3-ojo (tinklo) [[OSI]] modelio lygmens įrenginys.
Eilutė 20: Eilutė 20:
1. Router, [[http://en.wikipedia.org/wiki/Router]]

Router

rtr

Maršrutizatorius


Apibrėžimas

Kompiuterių tinklus jungiantis įrenginys, sudarantis tinklo maršrutų žemėlapius ir lenteles, bei pagal juos parenkantis tinkamą paketo maršrutą.


Paaiškinimai

Maršrutizatoriai jungia skirtingus standartus ir protokolus naudojančių tinklų segmentus, nukreipia ir persiunčia informacijos srautus, filtruoja duomenų paketus, gali būti tarpsegmentinio ekrano (Firewall) dalis; perkoduoja informaciją. Maršrutizatorius yra ne žemesnio nei 3-ojo (tinklo) OSI modelio lygmens įrenginys.


Naudota literatūra

1. Router, http://en.wikipedia.org/wiki/Router


CategoryŽodis